Mój mały powrót !

Mój ostatni post pojawił się prawie 2 miesiące temu, dokładnie 2 sierpnia. Od tamtego postu minęło trochę czasu i uznałam, że wracam.

Dlaczego taka przerwa ?
Wakacje, praca, zmęczenie, brak zaplanowania dnia tak, aby znaleźć na wszystko czas. Powróciłam do złych nawyków żywieniowych, przez prawie 2 miesiące nie ćwiczyłam, no sporadycznie mi się zdarzyło. Uznałam, że się do tego nie nadaje, straciłam wiarę w siebie, uznając, że łatwiej będzie się poddać niż wrócić. Jednak ta przerwa dała mi wiele do myślenie, sprawiając, że teraz widzę swoje błędy i wiem co chce osiągnąć i co muszę zmienić.

Przez własne lenistwo, bo inaczej tego nie można nazwać, straciłam swoją kondycje, zapał do pracy, motywacje, silną wolę, nauczyłam się znowu jeść słodyczy (uzależniłam się od nich szczerze mówiąc), a moja waga wzrosła co mi strasznie zaczęło przeszkadzać, mimo że znajomi mówią ,,nie widać po tobie, że przytyłaś'', ale ja o tym wiem.

Bardzo mi brakowało bloga, bo to on jest moją motywacją i WY, moi czytelnicy, wtedy wiem, że to co robię ma sens. Dlatego wracam i już nigdy nie zrobię takiej przerwy, bo bardzo tego żałuję. Wracam z nowymi pomysłami, z mnóstwem motywacji.

A co ze mną ?
Wróciłam do biegania, ćwiczę na kręgosłup, jem zdrowo zgodnie z moją dietą. Szukam nowej motywacji i chcę spróbować ćwiczyć na siłowni, jeśli zdrowie mi na to pozwoli.

Jakie mam pomysły ?
Posty będę się pojawiać minimum dwa razy w tygodniu, powrócę do postów motywacyjnych (troszkę w innej formie jak ostatnio), czasami pojawią się proste i zdrowe przepisy na pyszne zdrowe jedzonko. Chciałabym Was znowu motywować do działania i pokazać, że żyć zdrowiej oznacza lepiej ! Jeśli uda mi się namówić pewną osobę, czasami pojawią się nasze wspólne posty, ale jak na razie to tylko pomysł i mała tajemnica.

Więc wracam uśmiechnięta, pełna energii, gotowa do działania !

Nie sztuką jest się poddać, sztuką jest zrozumieć swój błąd i zacząć od nowa !


Zapraszam do obserwowania  

5 komentarzy:

 1. Do boju do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. szykujesz się na nasz półmaraton? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie po pierwsze nie mam 18 lat, a po drugie nie dałabym rady w tak krótkim czasie dobrze się przygotować. Biegnę za to 11 listopada Bieg Niepodległości z tatą.

   Usuń
  2. Jeśli biegniesz w Obornikach to widzimy się na starcie ;) Szykujesz się na 5km, czy 10km? ;)

   Usuń
  3. Tak biegnę w Obornikach, szykuję się na 5 km.

   Usuń

Copyright © 2014 ZDROWO I SPORTOWO , Blogger